Eko KoloVrátok

Web vtáčik eko kolovrátok

Poslaním Eko – KoloVrátku je dopriať vašim detičkám unikátne oblečenie najvyššej kvality bez toho, aby ste museli oblečenie neustále kupovať. Tento na našom trhu jedinečný koncept prenájmu detského oblečenia sa môže pochváliť hneď niekoľkými benefitmi: šetrí vaše financie, čas, ktorý môžete venovať rozvoju svojich detí, ale aj planétu.

Práve ochrana životného prostredia je pre nás veľmi dôležitá a aj takto prispievame k jeho udržateľnosti. Zároveň si však uvedomujeme, že kvalitné oblečenie je veľmi drahé, a preto jeho prenájom v sebe spája okrem ekologických benefitov aj ekonomické, avšak bez kompromisov v kvalite. Všetky naše vecičky sú ušité zo 100 % biobavlny priamo na Slovensku. Látka je utkaná v Českej republike z bio bavlnenej priadze, ktorá má certifikát GOTS (ekologické a etické štandardy). Zdravotnú neškodnosť pre deti do 3 rokov zaručuje certifikát Oeko-Tex I.

Zakladáme si totiž na tom, aby Eko – KoloVrátok prinášal pridanú hodnotu všetkým – tak prírode, ako aj konečnému spotrebiteľovi.

Prečo radšej prenájom

Tajomstvo našich balíčkov