Vitajte v našom obchodÍku. Prichystali sme pre vÁs stručnÝ popis toho, ako celÝ proces prenÁjmu DETSKÉHO OBLEČENIA prebieha.

Výber balíka

VÝBER BALÍKA

Kolekcia oblečenia je unisex, rovnaká pre dievčatá aj chlapcov.
Pri výbere balíka si preto volíte iba správnu veľkosť a medzi letným a zimným variantom.

Obsah balíka

OBSAH BALÍKA

* 15 kusov oblečenia v zimnom balíku / 16 kusov oblečenia v letnom balíku
* Certifikované bio pracie prostriedky
* Profesionálne ekologicky vyčistené oblečenie po skončení doby prenájmu

Doba prenájmu

DOBA PRENÁJMU

Doba prenájmu je vždy jeden (1) mesiac, pričom dobu prenájmu je možné predĺžiť na žiadosť prenajímateľa, a to aj opakovane. Dobu prenájmu si teda určujete sami podľa toho, ako rýchlo bude vaše dieťatko rásť. Doba prenájmu sa predlžuje aj v prípade ak prenajímateľ balík nevráti včas. Veľkostnú tabuľku, ako aj maximálnu dobu prenájmu pri jednotlivých konfekčných veľkostiach nájdete v odkaze nižšie.

Cena prenájmu

CENA BALÍKA

Celková cena pozostáva:

- z mesačného nájomného v sume 44,- Eur/ 1 Balík
- vratnej zálohy v sume 100,- Eur/1 Balík
- nákladov na dodanie v závislosti od spôsobu dopravy, ktorý si prenajímateľ zvolí.

Momentálne je v našom eshope možná platba len bezhotovostne na účet prenajímateľa, a to prevodom z bankového účtu alebo vkladom hotovosti. Na platbe prostredníctvom platobnej brány sa pracuje a bude spustená čoskoro.

Vernostný program

VERNOSTNÝ PROGRAM

Pre registrovaných a verných zákazníkov máme ako prejav poďakovania pripravený vernostný program v podobe zľavy z mesačného nájomého vo výške 5-20%. Čím dlhšie, čím viac mesiacov našu službu využívate, tým sa zľava z mesačného nájomného zvyšuje. Spolu tak viete počas roka ušetriť až 48 eur!

Starostlivosť o oblečenie web

STAROSTLIVOSŤ O OBLEČENIE

Aby sme zachovali kvalitu detského oblečenia a zabezpečili zdravotnú nezávadnosť pre všetkých budúcich nájomcov, súčasťou balíka je aj certifikovaný bio prací tekutý prostriedok a ekologicky certifikované žlčové mydlo na škvrny, ktoré je nájomca povinný pri praní používať. Viac o praní a starostlivosti nájdete v odkaze nižšie.

Vrátanie balíka a zálohy

DOPRAVA

Prenajímateľ zabezpečuje dodanie balíka v rámci Slovenskej republiky:

- kuriérom GLS Slovakia vo výške 5,39 Eur s DPH (z toho DPH je vo výške 0,90 Eur)
- osobným odberom na výdajnom mieste vo výške 1,87 Eur s DPH (z toho DPH je vo výške 0,31 Eur)
- poštou, služba doručenie „na adresu“ vo výške 4,70 Eur bez DPH (DPH sa neúčtuje)

Dodacia lehota na dodanie balíka, pri ktorom je na stránke uvedené „skladom“, je štandardne do 3 až 5 pracovných dní od pripísania celkovej ceny na účet prenajímateľa. Ak ide o balík, pri ktorom je na stránke uvedené „na objednávku dodacia lehota 2 - 3 týždne“, je štandardná dodacia lehota 2 až 3 týždne.

Vrátanie zálohy

VRÁTENIE BALÍKA A ZÁLOHY (DEPOZITU)

Po skončení doby prenájmu a vrátení balíka včas a riadne (t.j. najmä v nepoškodenom stave zodpovedajúcom bežnému opotrebeniu s prihliadnutím na dobu trvania prenájmu) bude záloha vrátená nájomcovi do 5 pracovných dní. V prípade poškodenia oblečenia má prenajímateľ voči nájomcovi nárok na náhradu škody vo výške zodpovedajúcej miere poškodenia, ktorá sa odpočíta zo zálohy. Náklady na vrátenie balíka späť prenajímateľovi znáša v plnej výške nájomca, ktorý je povinný dať balík poistiť z dôvodu ochrany pred stratou a poškodením na sumu najmenej 300 EUR.

VOPObjednávateľ má v zmysle § 7 ods. 1 Zákona o ochrane spotrebiteľa pri poskytovaní služieb na základe zmluvy uzavretej na diaľku právo odstúpiť od Zmluvy o prenájme detského oblečenia bez uvedenia dôvodu do 14 dní od prevzatia Balíka, resp. začatia poskytovania Služby. Bližšie informacie nájdete v článku 8 vo Všeobecných obchodných podmienkach.

FOTOGALÉRIA

Veľkostná tabuľka / Doba prenÁjmu

VERNOSTNÝ PROGRAM

Na eshope pracujeme a v priebehu marca bude spustený!